Neskutečné! Brankář pustil 43 gólů, pak si pro něj přišla policie

Kwiotkův tým SV Vonderort prohrál s Oberhausenem 43:0. Podle německého serveru express.de padlo nakonec víc gólů, než na zápas dorazilo diváků.

Už v poločase vedl PSV Oberhausen neuvěřitelných 35:0. Mizerného soupeře, který hrál první poločas jen v osmi hráčích, se jeho činovníkům zželelo a zbytek utkání odehrál Oberhausen také v osmi.

To však nebylo vše. O pár dní později si pro nešikovného brankáře přišla přímo na trénink policie!

Policisté jej odvedli a vzali do vazby. Kwiotek prý ještě stihl zakřičet, že jen musí vysvětlit pár věcí. Od té doby se po něm ale slehla zem.

Ani trenérka týmu Yvonne Liesenfeldová nechápe, co přesně se stalo. „Nevím, co se to děje a co po něm chtěli. Nejdřív pustí 43 branek a pak si pro něj přišel zákon!“

Podobně se k situaci staví i vedení klubu. „Jsme bezmocní. Policie nám nechce říct, co se stalo a Marco nezvedá telefon. Snad se do příštího utkání stihne vrátit,“ řekl ředitel Expressu Christian Schröer.

No, možná by bylo lepší, kdyby klub začal hledat nového gólmana.