Divočina v Brně. Rozhodčí ukončil zápas, když se hradecký Zorvan řítil sám na branku!

Závěr zápasu mezi Zbrojovkou a Hradcem Králové byl pořádně divoký. Brno se v 80. minutě ujalo vedení zásluhou Škody, o osm minut později vyrovnal hostující Plašil.

Votroci mohli v době, kdy zrovna vypršely tři nastavované minuty, rozhodnout o svém vítězství, jelikož se osamocený Filip Zorvan řítil sám na branku. To už ale nekompromisní rozhodčí Nenadál naposledy foukl do píšťalky a zápas ukončil:

Hradečtí fotbalisté proti poměrně přísnému rozhodnutí začali vehementně protestovat, museli se však smířit s bodem za remízu 1:1.