Pogba a Rojo pod palbou kritiky! Na co se po prohře vymlouval Mourinho?

Druhý zápas v řadě nezvládli hráči Manchesteru United. Po prohře v městském derby nezvládli ani vstup do skupinové fáze Evropské ligy.

Proti Feyenoordu Rotterdam Rudí ďáblové tahali za kratší konec a nakonec prohráli 1:0 po gólu Tonnyho Vilhena. Přihrávající Jorgensen ale profitoval z těsného postavení mimo hru:

O tom se samozřejmě na stránkách United nezapomněl zmínit ani lodivod manchesterských hvězd José Mourinho: „Samozřejmě nejsem spokojený. V druhém poločase jsme byli podle mého názoru lepší, šli jsme za vítězstvím, zatímco cílem Feyenoordu bylo neprohrát. Začali jsme si myslet, že soupeř kondičně upadá a to byla příčina naší prohry. Navíc, měli jsme i smůlu, gólu domácích předcházel jasný ofsajd!“

Je pravda, že José Mourinho nepostavil řadu opor, mezi nimiž byl například Wayne Rooney, Luke Shaw, Antonio Valencia či Zlatan Ibrahimovič, jenž naskočil až do druhé půle.

[blog_gallery id=“29795″ style=“block“]

I tak by však United se sestavou plnou hvězd měl Feyenoord s přehledem porazit.

[blog_program_info id=“9028648″]

Kritika se po zápase snášela především na hlavu nejdražší posily historie Paula Pogby, který byl podle fanoušků neviditelný.

Podle legendy Paula Scholese by mu na středu pomohl zkušený Michael Carrick, jenž by ho dokázal korigovat.

Ještě větší kritika se však snášela na argentinského obránce Marcose Roja, jemuž se zápas rozhodně nevyvedl:

Fanoušci například vybízí k retweetu, pokud si myslíte, že jste lepší fotbalista než Rojo.

Nechybí ani otázky, jak může Rojo hrát za slavný Manchester United.

Na paškál si lidé na sociálních sítích vzali i prozatímní statistiky Paula Pogby. Na kontě nemá ještě žádnou asistenci ani gól a fanoušci soupeřů si to náležitě užívají.

Kreativita vtipálků nezná mezí. V tomto případě zrovna našli spojitost mezi Pogbou a Itálií, ze které přišel. Podle nich v Turíně poslali do Manchesteru místo očekávaného Ferrari starého Fiata.