Blesková trefa a ztracená výhra. Jak liberecký Sýkora překonal rekord Evropské ligy?

Podle televizní grafiky trvalo pouhých 9 vteřin (oficiální čas může UEFA ještě upravit), než liberecký Jan Sýkora rozvlnil síť brankáře Karabachu! Podívejte se na nejrychlejší gól v historii Evropské ligy:

Dosavadní rekord držel Španěl Vitolo. Hráč Sevilly skóroval po 13 vteřinách.

Baroš přiblížil Slovan výhře

Karabach sice brzy vyrovnal, ale třem bodům byl blízko Slovan!

V 68. minutě totiž vstřelil důležitý gól Milan Baroš, který do odkryté branky doklepl vyraženou střelu Egona Vůcha.

Liberec však o cennou výhru přišel smolně v 93. minutě, kdy na konečných 2:2 vyrovnal Rashad Farhad Sadygov.

[blog_program_info id=“9028611″]

Prostřednictvím O2 TV můžete dnes sledovat ještě zápasy Plzně s AS Řím i bitvu Sparty na půdě Southamptonu.