[blog_program_info id=“8969465″]

Po rozpačitém startu do sezony a 4 zápasech bez vítězství se Klokani odrazili před reprezentační přestávkou výhrou nad Jabloncem. A forma jim vydržela

Dosud neporaženou Zbrojovku Brno smázli v Ďolíčku už v prvním poločase. Při skóre 3:0 tribuny aplaudovali ve stoje už po 45 minutách.

Namlsal je především Milan Havel. Autor třetí branky vstřelil v nastaveném čase prvního poločasu nejkrásnější gól své kariéry. Dokonale využil nepřesného odkopu Dušana Melichárka, jenž byl daleko ze své branky. A téměř z poloviny hřiště ho lahůdkově přehodil.

Už před Havlem se trefili Martin Hašek a Michal Šmíd. Střelecká exploze poslala Klokany rázem do klidného středu tabulky.

Brno spadlo dokonce až za svého soka, k dobru však má odložený zápas se Slavií.

Výsledky ePojisteni.cz ligy:

Hradec Králové – Příbram 2:0 (57. a 66. Pázler)

Karviná – Jihlava 3:0 (13. Budínský, 28. Janečka, 60. Puchel)

Liberec – Plzeň 1:2 (90. Komličenko – 22. Hromada, 75. Ďuriš)

Sparta – Mladá Boleslav 2:2 (36. Lafata, 54. Šural – 42. Mebrahtu, 60. Chramosta)

Bohemians 1905 – Brno 3:0 (27. M. Hašek, 32. Šmíd, 45+1. Havel)