Hradec Králové – Příbram 2:0

„Votroci“ nedali svému soupeři žádnou šanci. Domácí fotbalisté hráče z Příbrami výrazně přestříleli. K jejich smůle do sítě hostů padly pouze dvě branky. Obě se postaral Jan Pázler.

Příbram i tak zažívá vůbec nejhorší start v historii české ligy. Středočeši stále nevstřelili ani gól.

Karviná – Jihlava 3:0

Sympatický výkon s efektivní hrou předvedli fotbalisté Karviné. Proti Jihlavě si připsali už třetí výhru v sezoně, což je pro nováčka skvělý počin. Hosté měli několik šancí, ale Karviná trestala chyby. Z trestného kopu se díky teči trefil Lukáš Budínský a po další standardce udeřil Marek Janečka. Další nešťastná teč a gól Erika Puchela vzaly Jihlavě veškeré naděje na zvrat.

Liberec – Plzeň 1:2

[blog_program_info id=“8951047″]

Další ze šlágrů kola vyzněl pro plzeňskou Viktorii, která se tak přiblížila k čelu tabulky.

Skóre otevřel luxusní střelou do pravé šibenice Martina Dúbravky mladý slovenský záložník Jakub Hromada.

Na konci první půle se hodně zlobil liberecký Milan Baroš, který chtěl po rozhodčím penaltu. Místo toho ale dostal jen žlutou kartu.

Po poločase se po parádní akci plné kliček Jana Kopice, mohl radovat Michal Ďuriš. Liberec se nezmohl na nic víc, než na kosmetickou úpravu, když před závěrečným hvizdem skóroval Nikolaj Komličenko. Plzeň si tak ze hřiště soupeře odváží 3 body po výhře 2:1.

Výsledky ePojisteni.cz ligy:

Hradec Králové – Příbram 2:0 (57. a 66. Pázler)

Karviná – Jihlava 3:0 (13. Budínský, 28. Janečka, 60. Puchel)

Liberec – Plzeň 1:2 (90. Komličenko – 22. Hromada, 75. Ďuriš)

Sparta – Mladá Boleslav 2:2 (36. Lafata, 54. Šural – 42. Mebrahtu, 60. Chramosta)

1. Zlín 6 5 1 0 14:4 16
2. Sparta 6 4 2 0 12:4 14
3. Mladá Boleslav 6 4 1 1 11:5 13
4. Plzeň 6 4 1 1 11:6 13
5. Karviná 6 3 1 2 11:11 10
6. Hradec Králové 6 3 0 3 7:7 9
7. Teplice 5 2 2 1 4:2 8
8. Jablonec 5 2 1 2 9:11 7