Nejznámější fotbalista z Pobřeží Slonoviny v zápase svého Montrealu proti Orlandu rychle otevřel skóre – již v první minutě zápasu se postavil k trestnému kopu z úctyhodné vzdálenosti a navíc z úctyhodného úhlu… Mnozí by na přímou střelu ani nevsadili, ne však Didier!

Legenda londýnské Chelsea dala míči takovou faleš, že zaplaval ve vzduchu a překvapený brankář soupeře máchal vzduchem naprázdno.

Radost domácího Montrealu Impact však netrvala dlouho, hosté záhy srovnali a 10 minut před přestávkou strhl vedení na stranu Orlanda bývalý hráč AC Milán a Realu Madrid Kaká.

Stejný hráč krátce po přestávce využil vyloučení domácího brankáře a nařízenou penaltu s přehledem proměnil. Za tohoto stavu dostal stejnou příležitost i šutér Drogba, ten však penaltu takhle lajdácky zahodil …

S ní zahodil také jakékoliv šance Montrealu na zvrat v zápase, který Orlando nakonec ovládlo v poměru 1:4.

No, nikdo není dokonalý a ani Drogba sám na všechno nestačí. Jakého kousku se dočkáme příště?