Záhada gongu na US Open? Andy Murray se nechal rozhodit bizarním zvukem a prohrál

Wimbledonský šampion a vítěz olympijského turnaje Andy Murray si dobře rozehraný zápas čtvrtfinále US Open prohrál částečně sám.

Ve 4. setu měl brejkbol, jenže se stalo něco neobvyklého. Z reproduktorů se ozval hlasitý zvuk a rozhodčí výměnu přerušila.

Tenhle gong Murrayho pořádně rozhodil. Začal se hádat, ztratil koncentraci a místo vedení 2:1 ve čtvrtém setu tuhle sadu nakonec prohrál jednoznačně 1:6.

Rozhodující set přinesl jednu z nejlepších tenisových bitev letošího US Open. V 11. hře Japonec i s trochou štěstí získal vedení 6:5:

Nišikori měl v závěru více sil a pevnější nervy a díky vítězství 7:5 postoupil do semifinále US Open.