US OPEN v O2 TV. V akci uvidíte české tenisové naděje už od prvního kola!

Zástupci Eurosportu a O2 TV oznámili smlouvu o sublicenci na US Open 2016 a Australian Open 2017, která navíc k rozsáhlému vysílání na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2 exkluzivně přináší zákazníkům O2 v České republice extra stopáž zaměřenou na české tenisové hráčky a hráče.

karolína plíšková titul Cincinnati

Od konce srpna se tedy čeští fanoušci mohou těšit na více tenisových duelů českých sportovců z prestižního US Open. Navíc v lednu 2017 odstartují nový kanál O2 TV Tenis přímé přenosy z Australian Open. Diváci budou moci sledovat výkony českých zástupců již od prvního kola až po případné finále.

Kompletní česká stopa

Nejprve přijde na řadu tenisové US Open, které vypukne na legendárních dvorcích ve Flushing Meadows už 29. srpna a O2 TV bude vysílat od prvního týdne všechny souboje českých hráčů.

[fve]https://youtu.be/QjLowQobZ_Q[/fve]

[blog_program_info id=“8780115″]

Díky funkcím multidimenze se může živě přenášet až pět souběžně hrajících zápasů.

„Diváci O2 TV dostanou možnost vidět kompletní českou stopu na těch nejlepších turnajích světového tenisu,“ uvedl ředitel O2 TV David Duroň.

Letošní US Open doprovodí hlasem čtveřice zkušených komentátorů ve složení Jiří BaumrukJan HomolkaLibor Basík a Milan Štěrba. Model s českou stopou vysílanou na O2 TV bude platit až do osmifinále. Pak stanice O2 TV Sport odvysílá tři zápasy ze čtvrtfinále, dvě semifinále a souběžně s Eurosportem také finále grandslamových turnajů.

petra kvitova

„Intenzivně vnímáme, že tenis v České republice nabírá na popularitě. Určitě k tomu pomáhají skvělé výsledky našich tenistů a tenistek. Tři hráčky máme v elitním TOP 20 žebříčku WTA, Tomáš Berdych patří mezi osm nejlepších v ATP a zisk tří bronzových medailí v Riu hovoří za vše,“ okomentoval rostoucí zájem o bílý sport Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Informace o nákupu televizních práv potěšila i samotné účastníky grandslamových turnajů. „Mám z toho radost, tento krok je pozitivní zprávou po celý český tenis. Vím z vlastní zkušenosti, jaký byl vždy problém pro moji rodinu či kamarády najít živý přenos. Těším se, že nám fanoušci budou teď fandit už od prvních kol,“ neskrývala radost Denisa Allertová, talentovaná tenistka a členka českého fedcupového týmu.

denisa allerova

O2 TV Tenis

Nový kanál O2 TV Tenis, který bude spuštěn 1. ledna 2017, nabídne největší tenisový obsah na českém televizním trhu. Kromě zmiňovaných přenosů z grandslamů v USA a Austrálii O2 TV Tenis odvysílá exkluzivně kompletní okruh WTA, který obsahuje až dva tisíce zápasů ze všech tenisových turnajů žen, včetně finále Turnaje mistryň v Singapuru. Své místo si zde najdou i vybrané turnaje z mužského okruhu ATP World Tour, kterých bude dohromady 19.

[blog_program_info id=“8780115″]

Foto: Reuters  (tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru