STŘÍBRNÁ tečka! Proč se Kulhavý už těší do Tokia? Smolaře Sagana stáhli z tratě!

Obhájce nejcennější olympijské medaile z Londýna Jaroslav Kulhavý v Riu získal stříbro.

„Tak teď už jen v Tokiu 2020 bronz,“ usmíval se český závodník.

jaroslav kulhlavý rio

Kulhavý nestačil pouze na Nina Schurtera ze Švýcarska, který si v předposledním 6. kole vypracoval rozhodující náskok.

Jaroslav kulhavý rio

Český reprezentant v cíli nadšeně oslavoval zisk stříbrného kovu!

Česká výprava si tedy z Ria odveze sbírku 10 medailí (1x zlato, 2x stříbro, 7x bronz).

Sagan měl defekt

Nejen fanoušci silniční cyklistiky byli zvědaví, co na horském kole předvede Peter Sagan. Slovenskou hvězdu však chvíli po výborném startu postihl defekt předního kola, poté navíc i pád, takže se medailový sen rychle rozplynul.

Peter Sagan olympijský závod ani nedokončil. Před šestým kolem byl stažen z tratě, protože ho soupeři dostihli o jeden okruh.