Slavia má první ligovou výhru sezony. Jak Hušbauer nachytal příbramského brankáře Hrušku?

[blog_program_info id=“8667567″]

Slavia měla jasný cíl: porazit před domácími diváky Příbram a spravit si chuť z potupné čtvrteční porážky 0:3 s Anderlechtem. Sešívaní splnili tuto úlohu dokonale, vyhráli totiž 3:0.

Úvodní gól přišel v závěru první půle, kdy odraženou hlavičku Milana Škody od brankové konstrukce poslal přesně do pravého růžku Muris Mešanovič.

A i Milan Škoda si na své konto připsal gól. V 65. minutě zakouzlil a síť hostů se rozvlnila podruhé.

Vítězství ještě potvrdil Josef Hušbauer v samotném závěru utkání. Jeho ránu Aleš Hruška zastavit nezvládl.

Byla to velká chyba příbramského gólmana:

Příbram má velký problém. Po 4 kolech je totiž bodově na nule při skóre 0:9.

Čtvrté ligové kolo uzavře večerní souboj Sparty s Jabloncem, který můžete sledovat na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.