Liga mistrů? Leda ve snu! Plzeň v Razgradu prohrála 0:2. Jaké chyby udělal Hubník?

První poločas přitom vypadal pro českého mistra nadějně – utkání bylo vyrovnané, Razgrad si nevypracoval žádnou vyloženou šanci a zdálo se, že po přestávce by mohla Plzeň využít některý z brejků.

Místo toho ale už v 50. minutě v pokutovém území zbytečně stáhl Roman Hubník pronikajícího Cafúa a rozhodčí ukázal na penaltový puntík.

[blog_program_info id=“8609995″]

S proměněním pokutového kopu neměl žádný problém Cosmin Moti a poslal domácí do vedení.

Plzeň se po inkasované brance nedokázala dostat do tempa a už v 64. minutě přišel trest. Kolmici za obranu nevystihl smolař utkání Hubník a Virgil Misidjan měl už lehkou pozici – střelou k tyči zvýšil na 2:0.

Pět minut před koncem mohlo být hotovo – Hubník nepokryl Claudia Keserüho a ten se ocitl ve stoprocentní šanci před Matúšem Kozáčikem. Hlavičku ale poslal vedle brány.

Plzeň tak musí v domácí odvetě vstřelit Razgradu minimálně 2 branky, aby si zajistila alespoň prodloužení. Bulhaři mají k lize mistrů podstatně blíže.

Výsledky play off Ligy mistrů:

Celtic Glasgow – Hapoel Beer Sheva 5:2 (9. Rogic, 39 a 45+1. Griffiths, 73. Dembele, 85. Brown – 55. Maranhao, 57. Melikson)

Dundalk – Legia Varšava 0:2 (56. Nikolics, 90+4. Prijovič)

FC Porto – AS Řím 1:1 (61. Silva z pen. – 21. Monteiro vl.)

Ludogorec Razgrad – Viktoria Plzeň 2:0 (51. Moti z pen., 64. Misidjan)

Villarreal – Monako 1:2 (36. Pato – 3. Fabinho z pen., 72. Silva)