Panečku! Paličák Agüero za 20 minut zahodil v Bukurešti dvě penalty! Svítili na něj laserem

U té první snad mohl Sergio Agüero svést své selhání na zelený laser, kterým mu rumunští fanoušci svítili přímo do obličeje.

Steaua, přemožitel pražské Sparty ve 3. předkole, ale pokračovala ve startu jako z hororu. Ve 13. minutě vstřelil první gól Manchesteru City David Silva.

A ve 20. minutě se kopala druhá penalta! K překvapení se všech se k ní postavil znovu Agüero. A znovu selhal!

Kouče Pepa Guardiolu museli na lavičce omývat. Agüero ale začal rychle pracovat na své rehabilitaci a ještě do poločasu zvýšil na 2:0.

Třetí branku Manchesteru přidal brzy po přestávce Nolito, letní posila Citizens z Celty Vigo.

Sergio Agüero si pak ještě víc udobřil fanoušky čtvrtou brankou.

A nakonec Argentinec dopsal neskutečný příběh hattrickem v 88. minutě!

Výsledky Ligy mistrů:

Ajax Amsterdam – Rostov 1:1 (38. Klaassen – 13. Noboa)

Dinamo Záhřeb – Salcburk 1:1 (76. Rog – 59. Lazaro)

FC Kodaň – APOEL Nikósie 1:0 (43. Pavlovic)

Steaua Bukurešť – Manchester City 0:5 (13. Silva, 41., 78. a 89. Agüero, 49. Nolito)

Young Boys Bern – Mönchengladbach 1:3 (56. Sulejmani – 11. Raffael, 67. Hahn, 69. Rochat vl.)