To je divočák! KLOPP zase při oslavách ztrácel brýle! Co si po přestřelce s Arsenalem vyčítal?

Arsenal vstoupil do utkání aktivně – už po půlhodině získal výhodu pokutového kopu, jenže Theo Walcott na Simona Mignoleta nevyzrál. Už za minutu ale Walcott vše napravil parádní střelou k levé tyči.

Pak ale přišla chvíle Liverpoolu! V nastaveném čase nejprve srovnal brazilský záložník Philippe Coutinho, čtyři minuty po přestávce už to bylo po gólu Adama Lallany 2:1.

Jürgen Klopp se radoval dokonce natolik, že mu při oslavě vedoucí branky spadly brýle na zem!

Třetí branka z 56. minuty pak byla famózní, po „barcelonsku“ si Reds vyťukali hráče Gunners a svižnou akcí pak zakončil hrdina zápasu Coutinho.

V 63. minutě to bylo zásluhou Senegalce Sadia Maneho už 4:1!

Právě v tu chvíli ale udělal Jürgen Klopp něco, co si za rámeček své trenérské kariéry určitě nedá.

„Udělal jsem velkou chybu, že jsem se účastnil oslav. Bylo to špatné znamení pro všechny, protože všichni cítili, že už je hotovo. Ale pak se podíváte na hodinky a vidíte, že ještě zbývá půl hodiny. A to není dobrá zpráva,“ vyjádřil se k oslavám, při kterých nesl střelce Maneho dokonce na zádech.

liverpool jurgen klopp sadio mane

Arsenal pak skutečně udeřil, za minutu to bylo 2:4, čtvrt hodiny před koncem už dokonce 3:4! Kýžený vyrovnávací gól už ale nepřišel a Klopp tak mohl na lavičce Liverpoolu slavit premiérovou výhru letošní sezony.

A také sbírat podruhé v zápase ze země brýle – tentokrát mu spadly při objímání dvougólového Coutinha.