Začíná Coppa Italia! Přežije trenér Palerma rozmary svého šíleného šéfa?

Palermo loni jen těsně uniklo sestupu z první ligy. A letos by rádo klidnější sezónu. Jenže půjde to? Majitel Maurizio Zamparini vyměnil jen za poslední ročník DEVĚTKRÁT trenéra! To je rekord i pro tohoto bláznivého šéfa!

maurizio zamparini

Beppe Iachini a Davide Ballardini vedli tým dokonce dvakrát. Právě Ballardinimu se podařil v závěru ligy malý zázrak, když z pěti zápasů už odepsaný tým třikrát vyhrál a dvakrát remizoval, čímž se vyšvihl na konečné 16. místo bod před sestupující Carpi.

To Bari aktuálně působí ve druhé lize. V tabulce Serie B loni obsadilo 6 místo a dostalo se do play off o postup. Ztroskotalo však už ve čtvrtfinále, když prohrálo v prodloužení s Novarou.

Do italského poháru zasáhlo Bari už ve 2. kole a po výsledku 1:0 vyřadilo Cosenzu.

Přímý přenos utkání 3. kola Palermo – Bari začíná na O2 TV Fotbal v pátek 12. srpna ve 20.55!