Gól z půlky? Nuda! Podívejte, jak se Angličan úžasně trefil z ještě větší dálky!

Anglický Yeovil hrající čtvrtou ligu porazil v prvním kole anglického ligového poháru Capital One Cupu třetiligový Walsall na jeho hřišti 2:0 v prodloužení.

Po bezbrankových 90 minutách se v hosté v prodloužení dostali do vedení a pojistku přidal nádherně třiadvacetiletý Matthew Dolan. Ve 111. minutě napřáhl z vlastní půlky hřiště a z necelých sedmdesáti metrů přeloboval brankáře domácího týmu Neila Etheridge.

Yeovil se v dalším kole utká s Evertonem z elitní soutěže. Tam už to asi bude mít Dolan a jeho spoluhráči o něco těžší.