Real získal Superpohár! Jakým sólem rozhodl v prodloužení Carvajal?

Zveřejnil(a) UEFA Champions League dne 9. srpen 2016

Real poslal do vedení po 20 minutách hry fantastickou dělovkou z dálky dvacetiletý mladíček Marco Asensio.

Už v prvním poločase ale Sevilla vyrovnala – gól na 1:1 měl na svědomí Franco Vázquez.

Druhý poločas se nesl v opatrném duchu, paradoxně jej ale málem rozhodl pokutový kop – v 71. minutě si Sergio Ramos v šestnáctce Realu počínal dle rozhodčího za hranicí pravidel – z přísně nařízené penalty se pak už ukrajinský reprezentant Konopljanka nemýlil – 2:1!

Vše nasvědčovalo tomu, že Sevilla dotáhne zápas ke zdárnému konci, jenže v třetí minutě nastavení spasil Real Sergio Ramos! Kapitán Bílého baletu si skvěle naběhl na centr Lucase a z bezprostřední blízkosti usměrnil míč hlavou do sítě.

Prodloužení pak ovlivnila brzká červená karta, kterou už v 93. minutě obdržel za dvě žluté Kolodziejczak ze Sevilly.

Oslabená Sevilla se tak snažila dotáhnout utkání alespoň do penalt, kterým byla také na dohled.

Ve 101. minutě při ní ještě stálo štěstí, branka Sergia Ramose nebyla kvůli drobnému faulu uznána.

Minutu před koncem ale naděje Sevilly zhasly definitivně – po famózním individuálním průniku zavěsil Dani Carvajal a vystřelil Bílému baletu třetí trofej v Superpoháru v dějinách klubu!