Slabý výkon Plzně na výhru nad Bohemians nestačil. Parádně se trefil mladík Hašek!

Plzeň začala zápas skvěle – hned v 10. minutě poslal domácí do vedení z dorážky Jan Kopic.

V tu chvíli se zdálo, že Viktoria rozjede svou útočnou mašinu a napodobí tak Hradec Králové, který v minulém kole uštědřil Bohemians debakl 3:0.

To se ale nestalo!

Už ve 36. minutě totiž vyrovnal debutant Martin Hašek junior – lepší premiéru si dvacetiletý syn bývalého sparťanského záložníka ani nemohl přát, bezmocného Kozáčika nádherně přeloboval.

Hašek se mohl stát ještě slavnějším – v druhé poločase znovu upláchl plzeňské obraně, tentokrát ho ale slovenská reprezentační jednička vychytala.

Viktoria se nadechla k pořádnému tlaku až v závěru – nejprve dala v 84. neuznaný gól kvůli ofsajdu, poté měla hned několik závarů v šestnáctce klokanů. Bod v závěru ale pro hosty zachránil vynikající gólman Viktor Budínský.

„Dneska to bylo velice slabý,“ uznal po zápase kapitán Plzně Roman Hubník.

V podvečer vysílá O2 Sport souboj Teplic se Spartou.