Úchvatné sólo! Kterému spoluhráči aplaudoval i ZLATAN Ibrahimovič?

Ibrahimoviče vystřídal v poločase přípravného zápasu s Galatasaray Istanbul teprve osmnáctiletý mladíček Marcus Rashford, který o sobě dal v dresu Reds poprvé pořádně vědět v loňské sezoně. Během 11 zápasů dokázal vstřelit 5 gólů a nakonec si zahrál za Anglii i na Euru.

Skvělou formu mladíček očividně nabírá i v přípravě – hned po 13 minutách na hřišti totiž vybojoval po fantastickém individuálním průniku pokutový kop.

Zlatan byl představením mladého spoluhráče naprosto ohromený. Po Rashfordově průniku totiž uznale nadzvedl obočí. A jak většina fanoušků ví, nestává se často, aby Ibra takto veřejně „chválil“ někoho jiného než sebe.

Penaltu pak i s trochou štěstí proměnil Wayne Rooney a zvyšoval už na 4:2 pro United, ti nakonec vyhráli dokonce