Plzeň otočila zápas v Jihlavě. Tři body zařídil luxusním volejem Kopic!

[blog_program_info id=“8353387″]

Vysočině Jihlava patřil první poločas. Domácím to netrvalo ani půl hodiny a už se radovali ze zaslouženého vedení. Lotyš Ikaunieks „vykoupal“ nešťastníka Rajtorala a přesnou střelou překonal plzeňského gólmana.

Viktoria odehrála hlavně směrem dozadu hodně špatný poločas. Nebýt brankáře Kozáčika mohlo být na Vysočině mezi domácími fandy ještě veseleji.

Plzeňský trenér Roman Pivarník o přestávce zareagoval, poslal na hřiště HubníkaBakošem a rovněž změny v rozestavení byly znát. Hned v úvodní druhé půle vyrovnal tečovanou střelou ex-jihlavský Kučera.

Obrat Viktorie brzy dokonal Kopic, který se po rohovém kopu trefil nádhernou střelou z voleje.

„V prvním poločase jsme byli hodně laxní a udělali jsme fatální chyby. Ve druhé půli jsme to museli přeskupit a reagovat na nepříznivý vývoj. Začali jsme dominovat ve středu pole a vytvářeli jsme si šance. Škoda, že jsme jich nevyužili více,“ řekl trenér Plzně Roman Pivarník v pozápasovém hodnocení.

Sobota přinesla také zajímavou přestřelku mezi Jabloncem a Karvinou (5:3). Zlín si doma poradil s Příbramí 2:0.

V neděli vysílá O2 Sport zápas Brna proti Slavii.