Jablonec přestřílel bojovného nováčka z Karviné 5:3! Kdo je autorem prvního hattricku sezony?

Karviná odehrála první zápas v nejvyšší soutěži po 17 letech a hned z toho mohla být výsledková bomba. Nováček vedl po prvním poločase v Jablonci 3:1. Dvě branky dal Pavol Jurčo a hlavně jeho první trefa stojí za vidění.

V jablonecké kabině musela být během poločasové přestávky slušná vichřice. Domácí totiž na outsidera hned na startu druhé půle vlétli a Tomáš Wágner svým druhým gólem zápasu snížil na 2:3.

Za další dvě minuty už bylo vyrovnáno a v 74. minutě vstřelil vítězný gól Jablonce kanonýr sobotního odpoledne Wágner, který se zároveň stal autorem prvního hattricku v letošní sezoně.

Na konečných 5:3 pečetil Martin Doležal.

Podívejte se na všechny góly zápasu:

Zlín na úvod porazil Příbram

Vstup do sezony se povedl také Plzni, která přivezla i díky úžasnému voleji Kopice tři body z Jihlavy. Důležitý zisk plného počtu bodů si připsal rovněž Zlín, který doma porazil Příbram 2:0.

O vítězný gól se postaral na konci prvního poločasu Tomáš Hájek.

Večer je na programu souboj Sparty se Slováckem.