Paráda! Juventus dal gól z půlky! Čech Macek nedal penaltu v rozstřelu!

V rámci série International Champions Cup se Juventus Turín představil na půdě australského Melbourne. Sestava bez největších hvězd, které ještě odpočívají po mistrovství Evropy, to neměla se soupeřem snadné.

Ve druhé půli, kdy už byl na hřišti i český mladík Roman Macek, však k nádherné ráně z poloviny hřiště natáhl Carlos Blanco Moreno. Dvacetiletý španělský obránce, který prošel mládežnickým systémem Barcelony, vstřelil rozhodně nejkrásnější gól své kariéry.

Na vítězství to ale Juventusu nestačilo. Sedm minut před koncem Melbourne zásluhou Jaie Inghama vyrovnalo a v penaltovém rozstřelu nakonec zvítězilo 4:3. I proto, že jedním z neúspěšných exekutorů na straně Juventusu byl Roman Macek.

Přenosy z International Champions Cupu můžete sledovat v O2 TV!