Nejkouzelnější gól letošního EURO? Oblouček a políbená kopačka

[blog_program_info id=“7980329″]

Hvězda Atlétika Madrid dodala před koncem prvního poločasu čtvrtfinálovému souboji mezi Francií a Islandem exhibiční ráz. Antoine Griezmann přesprintoval obranu a kouzelným obloučkem zajistil pro svůj tým už téměř postupovou jistotu. Francie v tu chvíli vedla 4:0!

Není divu, že Griezmannova magická levačka si tak zasloužila pozornost i od týmových kolegů – záložník West Hamu Dimitri Payet ke kopačce svého spoluhráče poklekl a úctu k ní vyjádřil polibkem.

griezmann

Oba fotbalisté si během zápasu ještě role vyměnili:

Antoine Griezmann aspiruje na to, aby se stal největší hvězdou letošního šampionátu. Ve skupině rozhodl brankou z poslední minuty zápas s Albánií, v osmifinále rozmetal během 4 minut náskok Irska dvěma brankami. Nyní přispěl gólem k postupu do poslední čtyřky.

Nadšení francouzských fanoušků nezná hranic:

Teď ale před Francií stojí v cestě do finále překážka z těch nejtěžších – mistři světa z Německa.