Šarapovová využije dopingový trest ke studiu. Zapsala se na Harvard!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=31712 AND vote > 0 AND vote <= 5

Držitelka kariérního Grand Slamu Maria Šarapovová byla letos potrestaná od Mezinárodní tenisové federace ITF za braní zakázané látky meldonia.

Dlouhou dobu nejlépe vydělávající sportovkyně světa, s ročním příjmem okolo 30 milionů dolarů, se tak rozhodla využít „volna“ ke studiu. Zapsala se na prestižní americkou univerzitu!

Na vyhlášeném Harvardu bude studovat Business School na Gordon Road.

Na svém twitteru zveřejnila fotografii s textem: „Nejsem si jistá, jak se toto mohlo stát, ale… Čau, Harvarde! Nemůžu se dočkat začátku programu!“

https://twitter.com/MariaSharapova/status/746755413534613504

Nejedná se však o plnohodnotné studium, po jehož řádném ukončení by na Šarapovovou čekal v akademických kruzích vysoce hodnocený titul, nýbrž jen o letní ekonomický kurz. Na Harvardu by tedy měla slavná tenistka strávit pouze 14 dní.

Kdyby ve studiu na škole chtěla pokračovat jako právoplatná vysokoškolačka, musela by totiž složit nepříliš snadné zkoušky.

I letmé ekonomické vzdělání se jí však jistě bude hodit. Má svou vlastní značku cukrovinek Sugarpova a v důsledku dopingového skandálu přišla o tři sponzory.

Přenosy z právě probíhajícího Wimbledonu můžete sledovat v O2 TV na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2!

[blog_program_info id=“7914374″]

(bar), Foto: Facebook
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru