Tak to je moc! Jak profíci z LA Galaxy porazili amatéry díky špinavému triku?

Je tohle profesionální chování? Tahle kuriózní situace nastala během utkání profíků z LA Galaxy proti naprostým amatérům z týmu La Máquina v rámci US Open Cupu.

Tým z páté soutěže totiž favorita z elitní MLS zle trápil. LA šlo brzy do vedení, ale pak se sotva po dvaceti minutách nechal vyloučit Rafael García, outsider srovnal a nakonec zápas dovedl do prodloužení.

V něm nakonec hráči Galaxy vsítili vítězný gól. Ovšem díky hodně špinavému triku!

V šesté minutě prodloužení se schylovalo k volnému kopu před brankou La Máquina. Ve videu můžete vidět, že na zemi leží Jose Villarreal z LA a jeho spoluhráči i soupeři se mu snaží pomoct.

Toho však využil Baggio Husidic a chladnokrevně přihrál Davidu Romneymu, který pohotově zakončil. Světe div se, sudí gól uznal.

Přemýšlel jsem: můžu za téhle situace vystřelit? Vážně se to děje? Prostě jsem to dostal na pravou nohu a poslal to tam,“ řekl David Romney pro lagalaxy.com.

Po této sporné akci ztratili outsideři poslední fyzické a zřejmě i morální síly. LA Galaxy nakonec zvítězilo 4:1.

(kl), Foto: reprovideo