Generál Hamšík porazil Rusy. Jak úžasně se trefila slovenská hvězda?

Druhé představení na mistrovství Evropy zvládla slovenská reprezentace daleko lépe. Po porážce 1:2 od Walesu přišlo na řadu nevyzpytatelné Rusko a výsledek se zrcadlově otočil.

Slováci šli do vedení ve 32. minutě, kdy čaroval Vladimír Weiss ve spolupráci s Markem Hamšíkem.

Těsně před odchodem do šatny přišla tato nádhera. Dost možná nejdůležitější slovenský gól letošního šampionátu. Nebo alespoň ten nejkrásnější!

S touhle střelou Marka Hamšíka z velmi těžkého úhlu si Rus v brance nevěděl rady.

Rusko se ve 2. poločase dočkalo snížení zásluhou Glušakova a závěr byl ještě dramatický. Nakonec ale Slovensko historicky první vítězství na mistrovství Evropy uhájilo!