Nad tímto gólem žasne celá Amerika! Reprezentant Bolívie fascinujícím způsobem vymetl šibenici

Evropa obdivuje nádhernou vítěznou střelu Dimitri Payeta z úvodního zápasu EURO 2016, ve kterém nastoupila Francie proti Rumunsku. Ale zámoří baví snad ještě krásnější kousek.

V utkání na Copa América mezi Bolívií a Chile totiž padl tento neuvěřitelný gól, který snad popírá zákony fyziky.

Reprezentant Bolívie Jhasmani Campos vstoupil do hry až v 58. minutě utkání. A o tři minuty později ve velkém stylu vyrovnal.

Tenhle přímý kop zkrátka nemá chybu!

Bolívie nakonec prohrála 1:2 po kontroverzní penaltě, kterou proměnil Vidal. Mužem večera byl ale jednoznačně Jhasmani Campos.