Černý kůň turnaje v maléru! Hamšík ještě teď nechápe, proč neskóroval. Wales vyhrál 2:1

Zatímco slovenská hvězda v zakončení zklamala, ta z Walesu nezaváhala a poslala svůj tým do vedení.

Bale vs. Hamšík nakonec 2:1.

Slováci na Wales vletěli a hned v třetí minutě mohli jít do vedení. Marek Hamšík prošel obranou soupeře jako nůž máslem a poté dokonce i překonal brankáře Dannyho Warda, gól ale nakonec neslavil. Perfektní obranný zákrok totiž předvedl Ben Davies.

O ani ne sedm minut později byl přibližně třicet metrů od branky faulován Aaron Ramsey. Míč si vzal Gareth Bale a kanonýr Realu Madrid Matúše Kozáčika s přehledem překonal

Druhý poločas

Slovensko vyrovnalo v 61. minutě. Po akci Maka se trefil Duda.

O 20 minut později přišla další pohroma pro slovenskou obranu. Vítězný gól vstřelil Robson-Kanu.