Neuvěřitelný los! Mince před zápasem Kolumbie s Paraguayí dopadla na hranu!

Zápas odstartoval vtipným a málokdy vídaným momentem. Hlavního rozhodčího při úvodním losu pozlobila mince, která nedopadla ani na jednu stranu a postavila se na hranu.

[blog_program_info id=“7607211″]

Lepší stranu si nakonec nejspíše vybrali Kolumbijci, už po 12. minutách šli totiž do vedení. Hlavou do rohu Jamese Rodrígueze trknul Carlos Bacca a bylo to 1:0.

O necelých 20 minut později se záložník Realu Madrid už prosadil sám a přesnou ranou zvýšil na 2:0.

Paraguayci se poté oklepali, jejich branku ale rozhodčí pro těsný ofsajd neuznali.

V druhé půli se zaskvěl skvělým zákrokem David Ospina.

Nakonec však o čisté konto přišel. V 70. minutě z dálky napřáhl Víctor Ayala a spoluhráč Petra Čecha z Arsenalu neměl šanci.

Závěrečný tlak Paraguaye otupila červená karta, kterou v 81. minutě po druhé žluté viděl Oscar Romero.

Kolumbie zvítězila 2:1 a suverénně vede skupinu, zároveň si tak zajistila postup do další fáze turnaje.

Přenosy z Copa América můžete v O2 TV sledovat na stanici Sport 1.

1.30: Brazílie – Haiti