Rodolph Austin dohrál už v 26. minutě. Po tomhle zákroku se jamajský fotbalista sice ještě červené kartě podivoval. Podle nás ale není o čem diskutovat.

[blog_program_info id=“7578319″]

Zápas vyhrála Venezuela krásným gólem Martíneze ještě v době, kdy se hrálo 11 na 11.

Mexičané překvapili Uruguay

[blog_program_info id=“7578321″]

Ve druhém zápase skupiny C se utkaly těžké váhy. Mexiko vedlo nad Uruguayí už od 4. minuty díky vlastnímu gólu Perreiry. Pak šli Uruguajci dokonce do deseti po druhé žluté Vecina.

Síly se po přestávce srovnaly, když druhou žlutou kartu viděl i Mexičan Guardado a Uruguay okamžitě vyrovnala díky hlavičce kapitána Diego Godína!

Jenže závěr patřil Mexiku. Veterán Rafael Márquez a po něm ještě v nastaveném čase Hector Herrera upravili konečné skóre na 3:1!

Přenosy z Copa América můžete sledovat v O2 TV na stanici Sport 1.

1.00: Panama – Bolívie