David Villa šokoval fanoušky! Co se mu přihodilo při penaltě?

Jenže David Villa neproměnil a po zásluze přišel trest.

Neproměněná penalta bývalého útočníka Valencie či Barcelony nastartovala obrat soupeře.

David Villa v 70. minutě nešťastně podklouzl a jeho New York City bral v zápase s Orlandem pouze bod za remízu 2:2.

Fanoušci nečekali nic jiného než gól na 3:0, jenže míč letěl na tribunu někam do 20. řady!

Neúspěch by možná šlo svádět na kvalitu trávníku, jelikož zápas se odehrával na baseballovém hřištiVilla však nic takového dělat nehodlal a vinu trávníku na stadionu Yankees nedával.

Chvíli před neproměněnou penaltou zvyšoval právě Villa krásným lobem po přesném pasu od Andrey Pirla na 2:0.

Body si však nakonec oba týmy dělily, dvě minuty po neproměněné penaltě snížil Julio Baptista, v nastaveném čase vyrovnal Kevin Molino.

V domácích zápasech se New Yorku v této sezoně příliš nevede, z osmi zápasů dokázal zvítězit pouze jednou. Ve venkovních se mu však daří a především díky tomu drží průběžné druhé místo tabulky.

David Villa jako Beckham a Terry

O víkendu mohl tým New Yorku dokonce poskočit na sdílenou první příčku s celkem Philadelphia Union, avšak Villa penaltu neproměnil…

Nebyl však prvním ani posledním, kdo při důležité penaltě podklouzl… Takhle si například vedl David Beckham při kvalifikačním zápase proti Turecku:

… a takhle (ne)slavně jeho krajan John Terry ve finále Ligy mistrů…

Zápasy MLS můžete sledovat prostřednictvím O2 TV na stanici Eurosport.