Evropskou ligu ovládla Sevilla! Kdo z liverpoolských hráčů i po porážce fotil selfie?

Před zápasem měli přitom navrch fanoušci Reds, kteří zaplavili pořadatelské město Basilej.

[blog_program_info id=“7320599″]

Těsně před výkopem to dokonce vypadalo, že bitva se skutečně svede i mezi fanouškovskými tábory – takhle se do sebe pustili příznivci obou klubů za jednou z branek!

Poté už konflikt naštěstí polevil a diváci se mohli soustředit na dění na hřišti. Tam měl v prvním poločase navrch Liverpool – herní převahu zužitkoval v 35. minutě nádhernou střelou šajtlí Daniel Sturridge.

Jenže druhý poločas odstartoval Liverpool katastrofálně – uběhlo jen 16 vteřin a zásluhou Kevina Gameira bylo srovnáno.

A poté přišly chvíle kapitána Cokeho. V 64. minutě nejprve Sevilla naprosto rozebrala liverpoolskou obranu a po Cokeho pohotové střele se dostala do vedení.

O 6 minut později už bylo téměř rozhodnuto – s dopomocí „přihrávky“ od liverpoolských obránců pojistil výhru znovu kapitán Coke: 3:1!

Některé z fanoušků Liverpoolu ale prohra zase tolik nezarmoutila. „Dvě finále během 7 let před Kloppem, dvě finále během 7 měsíců s Kloppem. Neztrácejte víru,“ napsal jeden z nich na Twitteru.

O něco více je možná namíchl Philippe Coutinho, který se jen pár momentů po skončení zápasu svolil k „obligatornímu selfie“ – ten nejnevhodnější čas pro focení?