Smolař David de Gea dostal vlastní gól v nastavení. Nejvíc čistých kont má Petr Čech!

Poslední minuta v celé sezony Premier League měla pro Manchester United tragikomický nádech. Za rozhodnutého stavu 3:0 v souboji s Bournemouthem si dal v poslední minutě nastaveného času Chris Smalling vlastní gól.

Připravil tak Davida de Geu o 16. čisté konto, čímž by vyrovnal nejlepší výkon sezony v podání brankáře Arsenalu Petra Čecha.

[blog_program_info id=“7451615″]

Český reprezentant tak za sebou nechal kromě brankáře United taky Joea Harta a Kaspera Schmeichela.

Manchester United skončil v Premier League až 5., o skóre za svým městským rivalem, týmem Citizens.

Louis van Gaal si přesto dal v úterý večer „vítězné“ kolečko po trávníku na Old Trafford a fanouškům vzkázal: „Teď pro vás chceme domů přivézt FA Cup. Zasloužíte si to. Děkuji vám.“

Finále FA Cupu hraje Manchester United v sobotu ve Wembley proti Crystal Palace.