Trápení na MS skončilo. Slováci byli po překvapivé výhře nad USA zklamaní

Trenér slovenské hokejové reprezentace Zdeno Cíger s výkony svých svěřenců na turnaji nejspíš příliš spokojený není. Jeho výběr porazil Maďarsko (4:1) a Francii (5:1), ale pak prohrál čtyřikrát za sebou. Na řadu tak přišel rozhodující duel s Američany.

[blog_program_info id=“7311617″]

Zápas, ve kterém šlo o všechno, slovenská reprezentace vyhrála. Nedokázala ovšem zvítězit v základní hrací době, a tak jí čtvrtfinále těsně uniklo.

V závěru první třetiny Slováci překonali střelecké prokletí. Po dlouhých 162 minutách zakončil do branky soupeře Christián Jaroš.

Pak ale přišly dvě americké branky. Slováci dokázali tři minuty před koncem ještě vyrovnat, ale času už bylo příliš málo. Utkání v prodloužení rozhodl Marko Daňo. Jak sami vidíte, žádné bujaré oslavy se nekonaly.

A co na to fandové na sociálních sítích?

Český tým tak ve čtvrtfinále čeká výběr USA.