Fotbalová apokalypsa! Klub nezvládl záchranu, jeho fanoušci zapálili stadion

Ačkoliv se tým Eskisehirspor bude údajně od příští sezony stěhovat do nového stadionu, zapálit ten stávající je přeci jen trochu netradiční loučení s fotbalovým svatostánkem…

Domácí tým inkasoval v 93. minutě zápasu s Basaksehirem gól na 1:2, což neúprosně znamenalo odchod z turecké Superligy. A domácí příznivci to neunesli. Sledujte, jakou apokalypsu po sobě fanoušci zanechali:

To, že vzduchem létají dýmovnice a petardy, reklamní panely či vytrhané sedačky, je občas k vidění i na českých stadionech. Ale stadion v plamenech? Stačilo jen několik minut po závěrečném hvizdu a turečtí hasiči měli co dělat!

Několik lidí bylo po incidentu zatčeno a ještě se čeká, jakou dohru budou jejich prohřešky mít.

V Synot lize sice máme domluvené zápasy a opilé rozhodčí, ale tohle je přeci jen level Turecko