Barcelona slaví titul, Realu výhra nestačila. Jaká euforie vypukla v šatně Katalánců?

Podívejte se na radost fotbalistů Barcelony:

Už po prvním poločase bylo hotovo, šutér Luis Suárez se totiž připomněl svým 38. a 39. gólem sezony. Branka na 1:0 patřila nejspíš mezi ty nejsnazší za celý ročník.

Druhý gól už ale stál za podívanou. Dani Alves zachránil zdánlivě ztracený míč a Suárez už si s prudkým centrem poradil.

Čtyři minuty před koncem pak Suárez přidal svůj 40. gól sezony! Ten mu na zlatém podnose připravil spoluhráč Neymar.

Realu tak k titulu nepomohla ani dvoubranková výhra na hřišti La Coruni, kterou obstaral Cristiano Ronaldo, ani úctyhodných 90 bodů, které Real za sezonu získal.

Barcelona totiž uhrála ještě o bod víc. A oslavy tak mohly vypuknout.