Mistrovství světa, nebo exhibice? Češi rozebrali Nory na SEDM kousků!

ČR – Norsko 7:0

[blog_program_info id=“7235873″]

Pohoda a dobrá nálada panuje u české reprezentace i nadále. Utkání proti Norsku odchytal Dominik Furch a vychytanou nulou přispěl k nejvyšší výhře na MS od roku 2013. Hned první nebezpečnější akce českého týmu přinesla ovoce. Vzešla ze spolupráce Romana ČervenkyDavidem Pastrňákem a Tomášem Kundrátkem.

O několik málo minut později přišlo sólo Tomáše Zohorny.

Potřetí se do Norů zakousl Robert Kousal. Rozhodčí si gól prohlédli na videu a nezbývalo jim než ho uznat.

Počtvrté od modré čáry skóroval Lukáš Kašpar.

Pětku zkompletoval Radim Šimek.

A český tým nezastavila ani strkanice na ledu. Na trestné lavici si poseděli Michal Jordán za nesportovní chování, Tomáš Kundrátek a Tomáš Plekanec za hrubost. Na straně soupeře šli ze hry dva seveřané. Pak ale přišel na řadu Michal Řepík s gólem číslo šest. Psala se teprve 35. minuta zápasu.

Následovala využitá přesilovka. Lukáš Kašpar svým druhým gólem v tomto utkání navýšil na 7:0.

Ani ve třetí třetině nenechal český tým Nory vydechnout, ale gól už nepadl. Několika krásnými zákroky se vytáhl Dominik Furch, utkání se dohrálo za mohutného pokřiku českých fanoušků.