Drama na Etihadu! 4 góly a Arsenal možná sebral City Ligu mistrů!

Manchester City – Arsenal 2:2

[blog_program_info id=“7195293″]

Hned v 8. minutě se skvěle v pokutovém území zorientoval Sergio Agüero a svou 24. brankou v sezoně poslal City do brzkého vedení.

Jenže to netrvalo dlouho, už za dvě minuty totiž hlavičkou srovnal Olivier Giroud!

Krátce po začátku druhé půle byl ale brankář Gunners Petr Čech překonán už podruhé – domácí poslala do vedení po krásném sólu belgická hvězda Kevin De Bruyne.

Ani tentokrát ale nevydrželo jejich vedení dlouho, v 68. minutě totiž Arsenal znovu vyrovnal, tentokrát udeřil Alexis Sánchez – a tento gól stál skutečně za to! Nádherná individuální akce chilské hvězdy.

City jsou tak v prekérní situaci – pokud Manchester United vyhraje poslední dvě ligová utkání, zbude na Manchester City v příštím roce pouze Evropská liga.

[blog_program_info id=“7211840″]

Arsenal Manchester City Aguero Arsenal Manchester City Koscielny Arsenal Manchester City Hart

Tottenham – Southampton 1:2

[blog_program_info id=“7195292″]

Spurs jako by ztratili po prohrané bitvě o titul motivaci do zbývajících zápasů sezony a nestačili doma na Southampton. Jistotu základní fáze Ligy mistrů tak sice už mají, o druhou příčku je ale může ještě obrat největší rival Arsenal.

V dresu Southamptonu zazářil severoirský reprezentant Simon Davies, který se prosadil hned dvakrát.

Výsledky Premier League:

Liverpool – Watford 2:0 (35. Allen, 76. Firmino)

Tottenham – Southampton 1:2 (16. Son Heung-Min – 31. a 72. Davis)

Manchester City – Arsenal 2:2 (8. Agüero, 51. De Bruyne – 10. Giroud, 68. Sánchez)

1. Leicester 37 23 11 3 67:35 80
2. Tottenham 37 19 13 5 68:30 70
3. Arsenal 37 19 11 7 61:36 68
4. Manchester City 37 19 8 10 70:40 65
5. Manchester Utd. 36 18 9 9 44:31 63
6. Southampton 37 17 9 11 55:40 60
7. West Ham 36 15 14 7 61:47 59
8. Liverpool 36 16 10 10 61:48 58