Liverpool smazal manko z prvního zápasu ve Španělsku hned v úvodu zápasu. Hned v 7. minutě si dal vlastní gól Bruno Soriano a předznamenal nešťastný zápas pro „Žlutou ponorku“.

Druhý zásah přidal krátce po odehrané hodině hry Daniel Sturridge.

Pak se navíc nechal vyloučit Victor Ruiz a s nadějemi Villarrealu to vypadalo hodně bledě. Liverpoolu sudí odpustili penaltu za faul na Suáreze.

Definitivu přidal Liverpoolu 9 minut před koncem Adam Lallana.

Liverpool si zahraje finále evropského poháru poprvé po 9 letech.

Celý zápas si můžete pustit prostřednictvím O2 TV.

[blog_program_info id=“7136248″]

Sevilla usiluje o zlatý hattrick

Soupeřem Liverpoolu ve finále bude Sevilla. Vítěz předchozích dvou ročníků  Evropské ligy si přivezl z Ukrajiny remízu 2:2 a cestu za postupem odstartoval doma na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána záhy.

V 9. minutě otevřel skóre Kevin Gameiro.

Hosté sice do poločasu srovnali Eduardem, ale po pauze už kralovala Sevilla. Druhý gól přidal znovu Gameiro a poslední slovo měl Mariano.

Celé utkání můžete vidět prostřednictvím O2 TV.