Dimitrov se choval jako šílenec! Finálový zápas skončil skandálním způsobem

Bulharská tenisová hvězda Grigor Dimitrov si ve třetím rozhodujícím setu ve finále istanbulského turnaje vybíjel negativní emoce na svých raketách.

dimitorv

Za první destrukci byla bývalá velká naděje světového tenisu, dříve také přezdívaná jako „Baby Federer“, napomínána, za druhou neunikla trestnému fiftýnu, a za tu třetí za stavu 0:5 v třetím setu ztratila dokonce rozhodující game.

Dimitrov evidentně dobře věděl, co dělá. Ihned po destrukci šel pogratulovat svému soupeři k vítězství.

Argentinec Diego Schwartzman, který po ztrátě prvního setu prohrával v tom druhém už 2:5, set i zápas otočil a získal svůj první turnajový triumf. Radost z vítězství mu však náležitě pokazilo trapné chování soupeře.

„Vím, že jsem všechny zklamal. Nejen své fanoušky, ale i mojí rodinu. Chtěl bych se všem omluvit,“ litoval svého chování ihned po zápase už vychladlý Bulhar.