Korunovace se odkládá! Leicester na Old Trafford vytouženou výhru neslavil

Manchester United – Leicester 1:1

[blog_program_info id=“7084032″]

Manchester United nehodlal připustit na Old Trafford žádné vítězné oslavy a překvapivého lídra ligové tabulky zpražil hned v první desetiminutovce. Herní převahu korunoval brankou v 8. minutě Anthony Martial.

Lišky se však prosadily i bez potrestaného kanonýra Jamieho Vardyho. Vyrovnání do sítě dotlačil v 17. minutě jako správný kapitán Wes Morgan.

Takhle se radovali fanoušci hostujícího celku:

Branku pochopitelně slavili i v leicesterských hospodách.

Jelikož už v druhé půli gól nepadl, musí si Claudio Ranieri na pohárové oslavy ještě počkat.

V příštím utkání se navíc Ranieri bude muset obejít bez záložníka Dannyho Drinkwatera, který v 86. minutě viděl druhou žlutou kartu a zápas s Manchesterem nedohrál.

Pokud si chce druhý Tottenaham uchovat naději na titul, musí v pondělí vyhrát na hřišti Chelsea.

[blog_program_info id=“7096950″]

Nedělní výsledky Premier League:

Swansea – Liverpool 3:1 (20. a 67. Ayew, 33. Cork – 65. Benteke), Manchester United – Leicester 1:1 (8. Martial – 17. Morgan), Southampton – Manchester City 4:2 (25. Long, 28., 57. a 68. Mané – 44. a 78. Iheanacho)