To byla jízda! Liberec přestřílel Brno a poskočil na 3. místo. Olomouc se přiblížila záchraně

Liberec – Brno 4:2

Dramatický průběh se šťastným koncem pro domácí viděli diváci na stadionu U Nisy. Zatímco v první polovině nepadla žádná branka, v druhém poločase jich během 17 minut padlo hned neuvěřitelných 5!

Nejprve dostal domácí do vedení Zdeněk Folprecht, poté však dvěma slepenými góly poslal Brno do vedení 2:1 hostující Lukáš Zoubele!

Vedení ale netrvalo dlouho, za necelých 10 minut zaúřadovala domácí dvojice Matěj Pulkrab-Marek Bakoš a v rozmezí 2 minut skóre otočila.

Vítězný gól Marka Bakoše:

Pojistkou pak byl gól Daniela Bartla na 4:2.

Podívejte se na sestřih zápasu:

Slovan je tak momentálně třetí, na druhou Spartu ztrácí už jen 3 body.

Příbram – Dukla 2:2

Ani v pátém utkání v řadě nepoznali hráči Příbrami chuť vítězství – i když tentokrát byli nejspíš šťastní i za bod.

Po hodině hry totiž s Duklou prohrávali už 0:2. poté ale proměnil Tomáš Pilík pokutový kop a tři minuty před koncem domácím pomohl brankář Dukly Filip Rada – ten si totiž nešťastně sklepl míč do brány a bylo vyrovnáno.

Příbram se tak díky remíze stále nachází na 14. pozici, na předposlední Sigmu má náskok jednoho bodu.

Olomouc – Jablonec 2:1

Jablonečtí nepotvrdili dobrou formu z nedávné pohárové výhry proti Spartě a s o sestup bojující Sigmou nakonec podlehli těsně 1:2.

Už po necelé půlhodině hry se trefil Martin Šindelář, před přestávkou ale za hosty srovnal talentovaný forvard Ondřej Mihálik.

Klíčovou situací pak bylo vyloučení jabloneckého Romery v 61. minutě – už o dvě minuty později totiž Sigma přesilovku využila a vedení jí vrátil zkušený Michal Ordoš.