Arsenal slaví hubené vítězství. Petr Čech udržel další nulu!

Arsenal – Norwich 1:0

[blog_program_info id=“7069763″]

Už v 6. minutě zápasu se mohli z překvapivé branky radovat hostující hráči Norwiche, nicméně pokus Nathana Redmonda vychytal pohotový Petr Čech.

Arsenal se nemohl dlouho dostat do pořádné šance, nicméně hned ta první z 52. minuty se ujala – Olivier Giroud posunul míč hlavičkou na Dannyho Welbecka, který už neměl se zakončením žádný problém – 1:0!

Před koncem mohl navýšit skóre egyptský záložník Mohamed Elneny, jenže hostující gólman John Ruddy byl proti a předvedl výtečný zákrok.

Arsenal se tak posunul na 3. příčku před Manchester City, na druhý Tottenham pak ztrácí už pouhé 2 body, Spurs však mají (stejně jako City) ještě zápas k dobru. Norwich se propadl na sestupovou 19. příčku.

Sobotní výsledky Premier League:

Everton – Bournemouth 2:1 (7. Cleverley, 64. Baines – 9. Pugh),Newcastle – Crystal Palace 1:0 (58. Townsend), Stoke – Sunderland 1:1 (50. Arnautović – 90+4. Defoe z pen.), Watford – Aston Villa 3:2 (45+2. Abdi, 90. a 90+3. Deeney – 28. Clark, 48. J. Ayew), West Brom – West Ham 0:3 (34. Kouyaté, 45+2. a 79. Noble), Arsenal – Norwich 1:0 (59. Welbeck)

V neděli vysílá O2 Sport živě dva zápasy Premier League.