Synot liga: Hušbauer zahodil penaltu v nastavení a Slavia doma nevyhrála

Jablonec – Slovácko 3:1

Jablonec si po zdrcujícím debaklu na Dukle spravil chuť, Slovácko na severu Čech prohrálo 1:3. V prvním poločase úřadoval Stanislav Tecl, ve druhé části navýšili Lukáš Masopust a Martin Doležal. V 88. minutě snížil Libor Došek.

Jihlava – Bohemians 1905 1:2

Pražané si alespoň trochu napravili nepříznivou bilanci při venkovních utkáních, ale hlavně se velmi výrazně přiblížili k záchraně v lize. Po první půli bylo ještě skóre vyrovnané, vítězný gól pro Klokany zajistil Michal Hubínek v 54. minutě.

Ostrava – Liberec 0:2

Baník před domácími fanoušky tentokrát nepřekvapil a druhou ligu už má téměř jistou. Slovan v roli favorita nezaváhal a poslední celek tabulky s přehledem přehrál. Po jednom gólu dali Jan Sýkora a Marek Bakoš.

Slavia – Teplice 2:2

[blog_program_info id=“6947535″]

Slavia šla v Edenu do vedení po gólu Milana Škody, ale po půlhodině hry vyrovnal Davor Kukec. Sešívaní se dostali díky druhé Škodově hlavičce večera opět na chvíli do vedení, ale střídající Ivo Táborský v 87. minutě vyrovnal na konečných 2:2. Situaci zdramatizovala penalta pro Slavii v poslední minutě zápasu, Josef Hušbauer ji ale neproměnil.

Nenechte si ujít nedělní šlágr 26. kola mezi Spartou a Plzní na O2 Sport!

[blog_program_info id=“6985296″]

Výsledky Synot ligy:

Jablonec – Slovácko 3:1 (16. Tecl, 50. Masopust, 66. Doležal – 88. L. Došek), Jihlava – Bohemians 1905 1:2 (39. Hronek – 42. Šmíd, 54. Hubínek), Ostrava – Liberec 0:2 (11. Sýkora, 59. Bakoš), Slavia – Teplice 2:2 (16. a 51. Škoda – 31. Kukec, 87. Táborský).

1.Plzeň 25 21 2 2 51:16 65
2. Sparta 25 18 3 4 52:19 57
3. Mladá Boleslav 26 15 7 4 58:32 52
4. Liberec 26 15 6 5 41:25 51
5. Slavia 26 11 9 6 35:24 42
6. Brno 25 11 4 10 29:32 37
7. Jablonec 26 8 10 8 42:36 34
8. Slovácko 26 10 3 13 32:44 33