Rozzuřený Mareš: Co po divočině se Spartou zkrotilo rozdováděného záložníka?

Že fotbalisty i fanoušky Dukly závěr zápasu se Spartou naštval, to je slabé slovo. Aby ne! Ještě v 87. minutě totiž Rudí prohrávali 1:0. Do konce utkání ovšem díky kontroverzní červené kartě a penaltě zvrátili hosté utkání ve svůj prospěch.

Rozpálený do běla byl hlavně záložník Jakub Mareš, který si ihned po závěrečném hvizdu přestal brát servítky a hrnul se na hřiště!

Všemi prostředky se ho snažil zastavit spoluhráč Václav Vašíček. Mareš se ale uklidil teprve, když ho okřikl trenér Luboš Kozel! Takové běsnění na trávník úplně nepatří, ale na druhou stranu, kdo by se divil, že?