Sparta na půdě Bohemians vyválčila jenom remízu. Na Plzeň ztrácí už propastných 11 bodů

Bohemians – Sparta 2:2

[blog_program_info id=“6891147″]

Jako už tradičně svěřencům Zdeňka Ščasného nevyšel úvod zápasu a s Bohemians rychle prohrávali. V 10. minutě překonal Davida Bičíka tvrdou střelou Rafael Acosta.

Vyrovnání zařídil v 35. minutě David Lafata, který patičkou usměrnil střelu Bořka Dočkala.

Bojovní klokani zaskočili druhý tým tabulky i při startu druhé půle a v 50. minutě šli díky Michalu Šmídovi opět do vedení.

Na konečných 2:2 vyrovnal 13 minut poté Bořek Dočkal.

Sparta sice v závěru tlačila, nebezpečné šance si ale vytvářeli i domácí. Nikdo další se však už netrefil a utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Podívejte se na celý sestřih zápasu:

Plzeň odpoledne porazila Brno 2:1 a zvýšila tak náskok na 11 bodů.

[blog_program_info id=“6895379″]

Sparta má ale zápas na Dukle k dobru.

[blog_program_info id=“6920050″]

Nedělní výsledky Synot ligy:

Plzeň – Brno 2:1 (17. Baránek, 80. Kopic – 10. Řezníček), Bohemians – Sparta 2:2 (10. Acosta, 50. Šmíd – 35. Lafata, 63. Dočkal)