Ďábelské rozhodnutí! Sudí poslal Vardyho pod sprchy za nasimulovaný pád, Leicester jenom remizoval

Leiceseter – West Ham 2:2

[blog_program_info id=“6895378″]

Nejvýraznější postavou na hřišti byl hlavní rozhodčí Jonathan Moss. Začátek však domácím vyšel. V 18. minutě našel N'Golo Kanté krásnou přihrávkou Vardyho a anglický reprezentant nezaváhal a poslal Lišky do vedení.

Devětadvacetiletý střelec byl vidět i v druhé půli. Pro jeho „Vardy Party“ ale neměl pochopení hlavní rozhodčí. Ten hvězdě modrých udělil za údajně nasimulovaný pád druhou žlutou kartu a Leicester tak dohrával od 56. minuty o desíti.

vardy červená

vardy

Své si o tomto výroku myslí například bývalý fotbalista a nyní televizní reportér Gary Lineker.

„To bylo ďábelské rozhodnutí..“

[blog_poll_start][poll id=“187″][blog_poll_end]

Hlavní slovo si pak opět vzal rozhodčí, který v 84. minutě odpískal proti domácím penaltu. Nabízenou šancí Andy Carroll nepohrdl.

Dvě minuty poté už West Ham vedl, když se krásnou střelou prosadil Aaron Cresswell.

Penaltové účty se srovnaly až v nastaveném čase. Andrew Carroll ve vápnu fauloval a Leonardo Ulloa vyrovnal na konečných 2:2.

Nedělní výsledky Premier League:

Bournemouth – Liverpool 1:2 (90. King – 41. Firmino, 45+2. Sturridge), Leicester – West Ham 2:2 (18. Vardy, 90+4. Ulloa z pen. – 83. Carroll z pen., 86. Cresswell), Arsenal  Crystal Palace 1:1 (45. Sánchez – 81. Bolasie)

Na zápas Arsenalu, do jehož branky se vrátil Petr Čech, se můžete podívat ze záznamu prostřednictvím O2 TV: