Plzeň, vedoucí tým tabulky, do utkání nevstoupila nejlépe. Už v 9. minutě zásluhou domácího střelce Tomáše Poznara prohrávala 0:1.

Vyrovnávací gól se podařilo už poněkud zoufalé Plzni vsítit až v 59. minutě. Gól vstřelil Milan Petržela po pěkném průniku, šťastném odrazu, ale hlavně po zpracování rukou, které mu u rozhodčího Patáka a jeho asistenta Kotíka skandálně prošlo.

Milan Petržela

Aby toho nebylo na Zlín málo, po hlasitých protestech navíc dostal červenou kartu Robert Matějov.

Druhou ránu oslabenému Zlínu zasadil střelou z dálky Ondřej Vaněk. Lídr tabulky tak zvýšil náskok na Spartu už na 12 bodů. Pražané však mají 2 utkání k dobru.

[blog_program_info id=“6813942″]

Na sociálních sítích to ale po zápase zákonitě vřelo. Zvlášť, když Milan Petržela, údajně kvůli tomu, že byl v práci lékařů, ani nepřišel před kameru na rozhovor.