Šok v Německu! Wolfsburg zaskočil Real. Manchester City uhrál v Paříži remízu

[blog_program_info id=“6791146″]

Wolfsburg – Real Madrid 2:0

Zápas se pro Bílý balet vyvíjel hned od začátku dobře, už ve druhé minutě potvrdil roli favorita, branka Cristana Ronalda ale nakonec neplatila kvůli ofsajdu.

Pak ale začala pro hosty z Madridu noční můra. Po čtvrthodině zápasu fauloval v šestnáctce Casemiro a domácí Ricardo Rodriguez nabízenou příležitost pokutového kopu bez problémů využil.

Za sedm minut přišel další šok – po pěkné kombinaci se z bezprostřední blízkosti prosadil pohotový Maximilian Arnold!

V prvním poločase mohl snížit Karim Benzema, jenže nastřelil pouze tyč. K větším šancím už se ale Real nedostal, vždyť z 21 střel letěly na bránu pouhé 3!

Zato André Schürrle mohl v 68. minutě rozhodnout, zjevil se sám před Navasem, jeho pokus ale mířil vedle.

I tak ale Vlci z Wolfsburgu senzační výsledek udrželi a mají slibnou šanci dosáhnout na historický úspěch.

PSG – Manchester City 2:2

Ve 14. minutě mohli jít domácí do vedení, pokutový kop ale zahodil Zlatan Ibrahimovič.

O deset minut později mohl švédský kanonýr své selhání napravit – dostal se totiž do samostatného úniku, jenže ani tentokrát Harta nepřekonal, míč poslal nad.

Aktivnější Pařížany navíc ve 38. minutě ztrestal Kevin De Bruyne a City se dostalo do překvapivého vedení.

Krátce poté ale přišla Zlatanova chvíle, ten vytěžil gól naprosto z ničeho – Hart nevinně rozehrál na Fernanda, tomu míč po laxním zpracování odskočil a napadající Ibra se nemýlil: 1:1!

PSG v druhé půlce pokračovalo v tlaku a po necelé hodině hry se dostalo do zaslouženého vedení po trefě Adriena Rabiota.

Pak jim ale začaly docházet síly, čehož využili hosté. Po zaváhání Serga Auriera vyrovnal v 73. minutě Fernandinho.

PSG tak bude mít v odvetě těžkou práci, obejít se navíc bude muset bez klíčových hráčů Davida Luize a Matuidiho, kteří nenastoupí kvůli kartám. Bude to znamenat konec pro Ibrahimoviče a spol.?