Jágr bez bodu, přesto rozdával radost! Jak potěšil fanouška v dresu Pittsburghu?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=34553 AND vote > 0 AND vote <= 5

Jaromír Jágr ukončil po pěti zápasech úspěšnou bodovou sérii. I přesto však zvládli hokejisté Floridy porazit Toronto 4:3. Panthers navíc vytvořili s 99 body nový klubový rekord!

Co se JJ68 líbilo na utkání nejvíce? Na stadionu Toronta se našel fanoušek, který si na utkání vzal dres Jágrova bývalého zaměstnavatele Pittsburghu. Starý černožlutý dres s nápisem přilákal i samotného hokejového mistra!

Jaromír Jágr se vedle mladíka zastavil a nechal ho udělat si s ním selfie. Mladík měl z fotky obrovskou radost a sdílel ji ihned na sociálních sítích.

Jaromíra Jágra celá situace potěšila a se smíchem se svěřil Chrisi Johnstonovi z televizní stanice SportsNet: „Udělal jsem mu radost, aspoň něco se mi dneska povedlo.“

[blog_program_info id=“6781878″]

Selfíčkem ale Jaromír Jágr neudělal svým fanouškům „radost“ poprvé. Už v září 2015 se rozjela mánie takzvaných Jágrselfie, kdy se po vzoru mladé zlatokopky Katky každý chtěl vyfotit se svým hokejovým „bohem“.

Přečtěte si taky: Lavinu Jágrselfie odpálil Pavol Habera. Co všechno vymysleli (nejen) fanoušci slavného JJ68?

Foto: Instagram
(bar)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru